Standarti i Lartë i Përshtatshëm për Laptops

Pick ngjyra juaj:

Dizajn ergonomik: Ngre ekran laptop deri në 5.9 inç (nivelin e syve) për shikimin e rehatshme, duke promovuar sjellje të mirë dhe të reduktuar tendosje në sytë tuaj dhe qafën.
Super-forcë: Ndërtimi i fortë mundëson pajtueshmërinë e shumicës së laptopëve nga 11-17 "me një kapacitet mbajtës me peshë superiore.
Anti-shqip pads gome: pads silikoni gome të ndihmuar të siguruar laptop, dhe anti këmbët shqip parandaluar shkarje edhe në sipërfaqe me shkëlqim.
Rrit ftohje dhe airflow: Dizajni i hapur rrit ftohje dhe airflow rreth laptop ndërsa duke punuar.
Optimizoni menaxhimin e tavolinës: Qasja në kabllo dhe ndarje për të ruajtur tastierën.
£69.99
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Inxhinieria precize

Prodhuar nga alumini premium

Një dizajn minimalist dhe modern i krijuar nga një aliazh alumini anodised i rafinuar, i cili plotëson në mënyrë të stilit kompjuterat dhe produktet e tilla si Macs, iMacs dhe MacBooks. Anodising Silver është një proces electrochemical që konverton një sipërfaqe metalike në një dekoratë, të qëndrueshme, të përfundojë me oksid anodik, rezistente ndaj korrozionit. Alumini i anodizuar konsiderohet i sigurt për mjedisin, duke prodhuar pak, nëse ka, efekte të dëmshme në tokë, ajër ose ujë.

Pads gome anti-slip prekshëm

Superiori Plus Plus përmban disa pads gome silikoni të ndërtuara në mënyrë taktike në bazën dhe sipërfaqen e lartë për ta mbajtur Laptopin sigurt dhe për të parandaluar rënien. Goma silikoni është një mjet i madh për të siguruar një cilësi jo-shqip në një sipërfaqe; cilësitë e tyre anti-shqip, grip-like, duke siguruar që qëndrimi juaj nuk do të qëndrojë vetëm fikse, por gjithashtu nuk do të lërë mbetje kur hiqet.

Projektuar në mënyrë ergonomike

Ky produkt është certifikuar në mënyrë ergonomike për të përmirësuar qëndrimin dhe për të ruajtur shëndetin afatgjatë; me aftësinë për të arritur një lartësi të mjaftueshme të shikimit që zvogëlon tendosjen në shpinë dhe në qafë. Siç përshkruhet nga Instituti Chartered of Ergonomics dhe Factors Njeriut, dhimbje prapa dhe qafe, dhimbje koke, shpatullat dhe dhimbje krah janë të zakonshme të lëndimeve kompjuterike. Probleme të tilla të muskujve dhe të përbashkët mund të shkaktohen ose keqësohen nga puna e dobët e workstation (desk), sjellje e keqe dhe ulur për periudha të gjata kohore.

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni personi i cili dëshiron përsosmërinë. Ndoshta ju doni një objekt që integrohet në mënyrë të përsosur në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj finish që lejon gishtat tuaj të lehtë për të larë mbi alumini të lëmuar, të rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe personi i cili dëshiron performancën, Pra përpiqeni për rezultate: si në cilësi të shkëlqyeshme, afatgjatë të ndërtuar dhe menaxhim kompakt të tavolinës për të optimizuar hapsirën tuaj të punës.

Dhe nëse jeni - Atëherë a jeni edhe personi i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje? Mbrojtja e pajisjes suaj dhe mbrojtja e vetes ...?

Pastaj kjo - është Desire2 Shiko ekranin tim në shtëpi Supreme Plus rregullueshme riser paraqitur në alumini të lëmuar, të rafinuar.

Me lartësinë e dizajnuar në mënyrë ergonomike & nbsp; ju ofron rehati përfundimtare duke shikuar përmes: span style = "font-size: large"> dy kënde të plota të rotacionit që lejojnë ngritësin të arrijë lartësinë e syrit deri në 5.9 & rdquo Aftësia për paketim të sheshtë për transport të lehtë , dhe një hapësirë ​​kompakte nën për menaxhimin e tavolinave dhe qasje të lehtë, Desire2 Shiko ekranin tim në shtëpi & nbsp; Supreme Plus Regjistrimi Riser mund të jetë objekti juaj i fundit i dëshirës.