Adjustable Ashensor Zgjohet - Silver

Pick ngjyra juaj:

Dizajn ergonomik: 5 nivelet e lartësi të rregullueshme lartësi për shikimin e rehatshme, duke promovuar sjellje të mirë dhe reduktimin e tendosje në sytë tuaj dhe qafën.
ndërtimi Strong: Ndërtimi i fortë mundëson përputhshmërinë e deri në 14 laptopë inç me peshë duke pasur kapacitet prej 24kg
Anti-shqip pads gome: pads silikoni gome të ndihmuar të siguruar laptop, dhe anti këmbët shqip parandaluar shkarje edhe në sipërfaqe me shkëlqim.
Rrit ftohje dhe airflow: Dizajni i hapur rrit ftohje dhe airflow rreth laptop ndërsa duke punuar.
£39.99
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Inxhinieria precize

Prodhuar nga alumini premium

Një dizajn minimalist dhe modern i hartuar nga një aliazh alumini anodised i rafinuar, premium, i cili komplimon elegantisht kompjuterat dhe produktet si Mac, iMac, dhe MacBook. Anodising Silver është një proces electrochemical që konverton një sipërfaqe metalike në një dekoratë, të qëndrueshme, të përfundojë me oksid anodik, rezistente ndaj korrozionit. Alumini i anodizuar konsiderohet i sigurt për mjedisin, duke prodhuar pak, nëse ka, efekte të dëmshme në tokë, ajër ose ujë.

Pads gome anti-slip prekshëm

Stand përmban disa pads gome silikoni të vendosura në mënyrë taktike në bazën dhe sipërfaqen e lartë për të mbajtur laptopin tuaj të sigurt dhe të parandaluar nga rënia. Goma silikoni është një mjet i madh për të siguruar një cilësi jo-shqip në një sipërfaqe; cilësitë e tyre anti-shqip, grip-like, duke siguruar që qëndrimi juaj nuk do të qëndrojë vetëm fikse, por gjithashtu nuk do të lërë mbetje kur hiqet.

Projektuar në mënyrë ergonomike

Ky produkt është i dizajnuar në mënyrë ergonomike për të përmirësuar qëndrimin dhe për të ruajtur shëndetin afatgjatë; me aftësinë për të arritur një lartësi të mjaftueshme të shikimit që zvogëlon tendosjen në shpinë dhe në qafë. Siç përshkruhet nga Instituti Chartered of Ergonomics dhe Factors Njeriut, dhimbje prapa dhe qafe, dhimbje koke, shpatullat dhe dhimbje krah janë të zakonshme të lëndimeve kompjuterike. Probleme të tilla të muskujve dhe të përbashkët mund të shkaktohen ose keqësohen nga puna e dobët e workstation (desk), sjellje e keqe dhe ulur për periudha të gjata kohore.

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni lloji i personit i cili dëshiron përsosmëri.

Ndoshta ju e gjatë për një objekt që seamlessly integron në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj të përfundojë që lejon gishtat të lehtë pastrohen mbi shkëlqim, alumin rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe lloji i personit i cili dëshiron të performancës, që do të thotë ju të përpiqen për të lartë, me cilësi të afat-gjatë ndërtuar në një, dizajn plotësisht të rregullueshme ergonomik.

Dhe nëse ju jeni - Pastaj je edhe lloji i personit i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje? Mbrojtja e pajisjes tuaj, dhe mbrojtja e vetes ...?

Atëherë kjo - është Lexo Desire2 Screen im At Home Ashensor zgjohet paraqitur në shkëlqim, alumini rafinuar
.
Me është e projektuar ergonomically shikimin lartësi të ju ofruar rehati fundit shikimin nëpërmjet 5 nivelet e lartësi të rregullueshme, Desire2 Shiko Screen ime At Home Ashensor zgjohet mund të jetë objekt i juaj përfundimtar i dëshirës.