Adjustable Ashensor Zgjohet 360 - Silver

Pick ngjyra juaj:

Dizajn ergonomik: baza plotësisht rotatable me 5 nivele të lartësi lartësi të rregullueshme për shikimin e rehatshme, duke promovuar sjellje të mirë dhe reduktimin e tendosje në sytë tuaj dhe qafën.
ndërtimi Strong: Ndërtimi i fortë mundëson përputhshmërinë e deri në 14 laptopë inç me peshë duke pasur kapacitet prej 24kg
Anti-shqip pads gome: pads silikoni gome të ndihmuar të siguruar laptop, dhe anti këmbët shqip parandaluar shkarje edhe në sipërfaqe me shkëlqim.
Rrit ftohje dhe airflow: Dizajni i hapur rrit ftohje dhe airflow rreth laptop ndërsa duke punuar.
£44.99
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Inxhinieria precize

Prodhuar nga alumini premium

Një dizajn minimalist dhe modern i hartuar nga një aliazh alumini anodised i rafinuar, premium, i cili komplimon elegantisht kompjuterat dhe produktet si Mac, iMac, dhe MacBook. Anodising Silver është një proces electrochemical që konverton një sipërfaqe metalike në një dekoratë, të qëndrueshme, të përfundojë me oksid anodik, rezistente ndaj korrozionit. Alumini i anodizuar konsiderohet i sigurt për mjedisin, duke prodhuar pak, nëse ka, efekte të dëmshme në tokë, ajër ose ujë.

Pads gome anti-slip prekshëm

Stand përmban disa pads gome silikoni të vendosura në mënyrë taktike në bazën dhe sipërfaqen e lartë për të mbajtur laptopin tuaj të sigurt dhe të parandaluar nga rënia. Goma silikoni është një mjet i madh për të siguruar një cilësi jo-shqip në një sipërfaqe; cilësitë e tyre anti-shqip, grip-like, duke siguruar që qëndrimi juaj nuk do të qëndrojë vetëm fikse, por gjithashtu nuk do të lërë mbetje kur hiqet.

Baza me rrotullim 360 shkallë

Stand vjen përfshirë me një disk të rrotullueshëm në bazë, duke ju lejuar ta ktheni Laptopin tuaj një shkallë të plotë 360 për të ndarë lehtë ekranin tuaj me kolegët e punës dhe miqtë. Baza e rrotullueshme e bën qëndrimin të përsosur për takime dhe konferenca.

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni personi i cili dëshiron përsosmëri.

Ndoshta ju doni një objekt që integrohet në mënyrë të përsosur në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj finish që lejon gishtat tuaj të lehtë për të larë mbi alumini të lëmuar, të rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe personi i cili dëshiron performancën, që do të thotë që ju përpiqeni të krijoni cilësi superiore dhe afatgjate në një dizajn të rregullueshëm plotësisht dhe ergonomik.

Dhe nëse jeni - Atëherë a jeni edhe personi i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje? Mbrojtja e pajisjes suaj dhe mbrojtja e vetes ...?

Pastaj kjo - është Desire2 Shiko ekranin tim në shtëpi Elevator Riser 360 paraqitur në alumini të lëmuar, të rafinuar.

Me bazën e tij plotësisht të rrotullueshme dhe lartësinë e shikimit të projektuar në mënyrë ergonomike, duke ju siguruar rehati përfundimtare të shikimit përmes 5 niveleve të lartësisë së rregullueshme, Desire2 Shiko ekranin tim në shtëpi Elevator Riser 360 mund të jetë objekti juaj i fundit i dëshirës.

This site uses cookies to help it work and improve your experience by personalising services for you and tailoring ads you see
here and on the other websites you can find out more about cookies here. if you carry on browsing we'll assume you're happy with
our use of them