Universal Monitor Zgjohet Qëndroni - Silver

Pick ngjyra juaj:

Sleek kërkuar: Qëndrim thjeshton dhe organizon tavolinën tuaj, duke ruajtur një stil të pastër funksionale.
Dizajn ergonomik: Qëndrim Aluminum Monitor ngre monitoruar tuaj për rehati maksimale, reduktimin e syve dhe qafën tendosje, dhe promovimin e sjellje të mirë. stand qëndrueshme mban deri në 30.9 £. (14 kg) vëzhgues.
Mbështet shumë pajisje: aliazh alumini i fortë mund të mbështesin një larmi të madhe të pajisjeve, duke përfshirë një monitor kompjuteri, laptop, të gjitha-në-një kompjuter, printer, dhe pajisje të tjera. Qëndroni Përmasat: 210mm (D) x 400mm (W) x 44mm (H).
Menaxhimi i Compact Tavolinë: Ajo mund të krijojë hapësirë ​​pune shtesë për të organizuar një tabletë, laptop, i akuzuar stacion, smartphone, furnizime zyre, tastiere, USB shpërndarës, mouse kompjuter, dhe më shumë.
Designed për Macs: aliazh alumini Premium stil komplimente kompjuterat Apple dhe produkte të tilla si Macs, iMac, dhe MacBooks
£34.99
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Inxhinieria precize

Prodhuar nga alumini premium

Një dizajn minimalist dhe modern i hartuar nga një aliazh alumini anodised i rafinuar, premium, i cili komplimon elegantisht kompjuterat dhe produktet si Mac, iMac, dhe MacBook. Anodising Silver është një proces electrochemical që konverton një sipërfaqe metalike në një dekoratë, të qëndrueshme, të përfundojë me oksid anodik, rezistente ndaj korrozionit. Alumini i anodizuar konsiderohet i sigurt për mjedisin, duke prodhuar pak, nëse ka, efekte të dëmshme në tokë, ajër ose ujë.

Menaxhimi kompakt i tavolinës

Ngritja e monitorit ose laptopit të kompjuterit nga tavolina ju lejon të hapni hapësirë ​​të vlefshme për tavolinë. Dizajni elegant do të hapë hapësirën në një tavolinë të zymtë dhe një hapësirë ​​e gjerë 28cm e drejtpërdrejtë nën qëndrimin ju lejon të ruani një kompjuter portativ të vogël, tastierë dhe maus, tabletë, smartphone, shpërndarës USB, letër dhe gjëra të tjera të përditshme të zyrës.

Projektuar në mënyrë ergonomike

Ky produkt është certifikuar në mënyrë ergonomike për të përmirësuar qëndrimin dhe për të ruajtur shëndetin afatgjatë; me aftësinë për të arritur një lartësi të mjaftueshme të shikimit që zvogëlon tendosjen në shpinë dhe në qafë. Siç përshkruhet nga Instituti Chartered of Ergonomics dhe Factors Njeriut, dhimbje prapa dhe qafe, dhimbje koke, shpatullat dhe dhimbje krah janë të zakonshme të lëndimeve kompjuterike. Probleme të tilla të muskujve dhe të përbashkët mund të shkaktohen ose keqësohen nga puna e dobët e workstation (desk), sjellje e keqe dhe ulur për periudha të gjata kohore.

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni lloji i personit i cili dëshiron përsosmëri. Ndoshta ju e gjatë për një objekt që seamlessly integron në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj të përfundojë që lejon gishtat të lehtë pastrohen mbi shkëlqim, alumin rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe lloji i personit që dëshiron të performancës, kështu që ju të përpiqen për rezultatet: si në të lartë, me cilësi të afat-gjatë të ndërtuar, dhe të menaxhimit kompakt tavolinë të duhet të organizojnë zonën tuaj të punës
.
Dhe nëse ju jeni - Pastaj je edhe lloji i personit i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje? Mbrojtja e pajisjes tuaj, dhe mbrojtja e vetes ...?

Atëherë kjo - është Shiko Desire2 Screen tim në shtëpi paraqitur në të hijshme, alumini rafinuar
.
Me është e projektuar ergonomically lartësi ju ofruar rehati fundit shikimin, dhe një hapësirë ​​kompakte nën të për menaxhimin tavolinë dhe qasje të lehtë, i Desire2 Shiko Screen tim në shtëpi mund të jetë objekt juaj përfundimtar i dëshirës.

This site uses cookies to help it work and improve your experience by personalising services for you and tailoring ads you see
here and on the other websites you can find out more about cookies here. if you carry on browsing we'll assume you're happy with
our use of them