Portable Zgjohet Qëndroni - Gold

Pick ngjyra juaj:

Ergonomik Dizajn: 18 shikimin shkallë lartësi promovon sjellje të mirë dhe zvogëlon tendosje në sytë tuaj dhe qafën.
Designed for Macs: Aliazh alumini me premtime i pershendet me stil pajisjet Apple te pershtatshme dhe eshte projektuar per Macbook Air / Macbook Pro / iPad Pro, apo laptopet e tjere 13-15 inç.
Anti-shqip pads gome: pads silikoni gome të ndihmuar të siguruar laptop, dhe anti këmbët shqip parandaluar shkarje edhe në sipërfaqe me shkëlqim.
Rrit ftohje dhe airflow: Dizajni Pyka e hapur rrit ftohje dhe airflow rreth laptop ndërsa duke punuar.
Dizajni foldable dhe të lëvizshëm: i përshtatshëm për të kryer, vetëm të kaloj të qëndrojë lehtë në çantën tuaj.
£27.99
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Inxhinieria precize

Prodhuar nga alumini premium

Një dizajn minimalist dhe modern i hartuar nga një aliazh alumini anodised i rafinuar, premium, i cili komplimon elegantisht kompjuterat dhe produktet si Mac, iMac, dhe MacBook. Anodising Silver është një proces electrochemical që konverton një sipërfaqe metalike në një dekoratë, të qëndrueshme, të përfundojë me oksid anodik, rezistente ndaj korrozionit. Alumini i anodizuar konsiderohet i sigurt për mjedisin, duke prodhuar pak, nëse ka, efekte të dëmshme në tokë, ajër ose ujë.

Pads gome anti-slip prekshëm

Stand përmban disa pads gome silikoni të vendosura në mënyrë taktike në bazën dhe sipërfaqen e lartë për të mbajtur laptopin tuaj të sigurt dhe të parandaluar nga rënia. Goma silikoni është një mjet i madh për të siguruar një cilësi jo-shqip në një sipërfaqe; cilësitë e tyre anti-shqip, grip-like, duke siguruar që qëndrimi juaj nuk do të qëndrojë vetëm fikse, por gjithashtu nuk do të lërë mbetje kur hiqet.

Një dizajn i ngritur dhe i hapur

Laptopë dhe produkte të tjera elektrike përmbajnë mikroprocesorë dhe gjysmëpërçues të trajtimit të fuqisë që kërkojnë një nxehtësi për të ulur temperaturën e tyre përmes rritjes së masës termike dhe shpërndarjes së nxehtësisë. Aliazhi i aluminit që përdoret për të ndërtuar stacionin Suprem, siguron përçuesin e përsosur termik dhe dizenjimi i ngritur dhe i hapur përmirëson qarkullimin e ajrit gjatë laptopit gjatë punës; duke siguruar ftohje më të mirë, shpërndarje të nxehtësisë dhe një performancë më të qetë.

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni lloji i personit i cili dëshiron përsosmëri. Ndoshta ju e gjatë për një objekt që është edhe një shok në udhëtimet tuaja, por edhe seamlessly integron në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj të përfundojë që lejon gishtat të lehtë pastrohen mbi shkëlqim, alumin rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe lloji i personit i cili dëshiron të performancës, që do të thotë ju të përpiqen për të lartë, me cilësi të afat-gjatë ndërtuar në një dizajn foldable, i lëvizshëm.

Dhe nëse ju jeni - Pastaj je edhe lloji i personit i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje? Mbrojtja e pajisjes tuaj, dhe mbrojtja e vetes ...?

Atëherë kjo - është Desire2 Shiko Screen ime paraqitur Kudo në shkëlqim, alumini rafinuar
.
Me është e projektuar ergonomically 18 lartësi shkallë siguruar ju rehati fundit shikimin, dhe një dizajn të hapur për rritjen e airflow dhe ftohjes rreth laptop ndërsa duke punuar që është plotësisht foldable të lehtë të shkojnë në qese tuaj, më Desire2 Shiko Screen My Kudo mund të jetë objekt i juaj i fundit i dëshirë.

This site uses cookies to help it work and improve your experience by personalising services for you and tailoring ads you see
here and on the other websites you can find out more about cookies here. if you carry on browsing we'll assume you're happy with
our use of them