5-in-1 Type-C Card Reader - Silver

On promotion

Pick ngjyra juaj:

Perfection: aliazh alumini Premium në një minimalistic, dizajn ergonomik.
Transferimi Easy: Transferimi dhënat tuaja në mes të laptopë tuaj ose USB Type-C port MacBook dhe standarde USB-A, Micro USB, TF, dhe kartat e memories SD.
Performance: Super fast USB 3.0 jep deri në 95 MB / s shpejtësi të transferimit të të dhënave.
Afatgjatë: Superior, ndërtuar me cilësi të gjatë të qëndrueshme.
3 vit garanci: Industria-udhëheqëse garanci 3 vjet për paqe përfundimtare e mendjes.
£14.99
£9.99
33 % off
Free UK Shipping
30 Day Money Back Policy

Përshkrim i produktit

Ndoshta ju jeni lloji i personit i cili dëshiron përsosmëri. Ndoshta ju e gjatë për një objekt që seamlessly integron në hapësirën tuaj të jetesës; me një lloj të përfundojë që lejon gishtat të lehtë pastrohen mbi shkëlqim, alumin rafinuar.

Ndoshta ju jeni edhe lloji i personit i cili dëshiron të performancës:. Që do të thotë që ju të përpiqen për të super të shpejtë shpejtësi të transferimit të të dhënave, pajtueshmërinë universale dhe të lartë, të ndërtuar me cilësi të afat-gjatë

Dhe nëse ju jeni - Pastaj jeni ju edhe lloji i personit i cili, mbi të gjitha, dëshiron mbrojtje
?
Atëherë kjo - është Desire2 Share My Data nga 5-in-1 Type-C Card Reader paraqitur në të hijshme, alumini rafinuar
.
Me USB Type-C, standarde USB-A, Micro USB, lidhje dhe TF / SD lojëra elektronike kartën e kujtesës të lehtë transferimin e të dhënave tuaja në mes laptop apo MacBook, super të shpejtë USB 3.0 dhënë deri në 95 MB / s transferimit të të dhënave shpejtësi, dhe një industri-udhëheqëse garanci 3-vjeçar për paqe e mendjes, Desire2 Share My dhënat e nga 5-in-1 Lloji C-Card Reader mund të jetë objekt juaj përfundimtar i dëshirës.

This site uses cookies to help it work and improve your experience by personalising services for you and tailoring ads you see
here and on the other websites you can find out more about cookies here. if you carry on browsing we'll assume you're happy with
our use of them